www.tipovi.tk EURO 2008
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EURO 2008 - TIPOVI!

Go down

EURO 2008 - TIPOVI! Empty EURO 2008 - TIPOVI!

Пишување  Admin Пет Јун 06, 2008 6:49 pm

Тука ќе бидат презентирани типовите за EURO 2008!

Сите оние што платиле и се зачлениле во нашиот тим EURO 2008, нека се логираат и треба да видат посебен дел од форумот, каде што ќе бидат објавувани типовите.

Admin
Admin

Број на мислења : 27
Join date : 2008-05-28

https://tipovi-tk-euro2008.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот