Сега е точно Вто Мај 21, 2024 6:58 pm


 • Форум
  Теми
  Мислења
  Последно мислење
 • ВАЖНА ИНФОРМАЦИЈА!


  Веќе започнавме со презентирањето на типовите и информациите од натпреварите од Европското Првенство. САМО оние што се членови (кои платиле и станале дел од EURO 2008) можат да имаат пристап до типовите. Едноставно, треба да се логираат и ќе забележат дел од форумот каде што има типови. Оваа привилегија не е достапна на оние кои само се регистрирале на форумот!
  1 Теми
  1 Мислења
  Пет Јун 06, 2008 6:49 pm
  Admin EURO 2008 - TIPOVI!
 • EURO 2008 - Типови на оние што не се членови!


  Пишувајте ги тука вашите типови за EURO 2008. Оваа секција е дозволена за постирање теми. Таквата дозвола е од Администраторот, па пишувајте само типови од Европското Првенство и размислувања за натпреварите и ништо друго. Во спротивен случај, ќе биде укинато пишувањето. ;)
  1 Теми
  1 Мислења
  Саб Јун 14, 2008 5:45 am
  Admin ВАШИ ТИПОВИ
Кој е он-лајн?

In total there is 1 user online :: 0 Регистрирани, 0 Скриени и 1 Гост
Најмногу членови кои го посетиле форумот воеднаш се 40 во Вто Дек 17, 2013 11:00 am

Регистрирани членови: Никој


Legend :   [Администратор ]   [ Модератор ]

Нашите членови се испратиле точно 25 мислења

Постојат b>62 регистрирани членови

Најновиот регистриран член е panjam


 • Нови мислењаНови мислења
 • Нема нови мислењаНема нови мислења
 • Форумот е заклученФорумот е заклучен